در شناسنامه "علیرضا" نام گرفته ام و به همین نام در نزدیکی می خوانندم. نام "کیان" را سالهاست برای نوشتن و خواندن در شبکه های اجتماعی استفاده می کنم و روزی که از لغتنامۀ دهخدا و از میان نام های ایرانی، به این نام برخوردم و برای اولین بار روی فیسبوکم گذاشتم، تصور نمی کردم طوری ماندگار شود تا جاییکه بسیاری از دوستانم هم به همین نام صدایم کنند.

متولد 1370 خورشیدی و ماه آبان! چیزی که در مورد تاریخ تولدم به میلادی جالب است ترکیب تنها دو عدد 1 و 9 در روز و ماه و سالِ قدم گذاشتنم بر روی کرۀ آبی هستند.

دانشجوی سال آخر کارشناسی علوم سیاسی و علاقه مند به حوزه های مختلف IT؛ و البته دانشجویی که در حین گذراندن سال آخر، مشغول خواندن و تلاش کردن برای موفقیت در کنکور ارشد است..

تنها حرفی که در مورد موفقیت در رشتۀ علوم سیاسی و گرایش هایش دارم مثل همۀ رشته ها خصوصن رشته های علوم انسانی (ادبیات، جامعه شناسی، داستان نویسی و...) خواندن، خواندن، خواندن، نوشتن، خواندن، نوشتن، خواندن، خواندن و باز تکرار همین پروسه است.

اینجا آخرین مطالب منتشر شده در حوزۀ علوم انسانی (و نه فقط علوم سیاسی) در سایر رسانه ها، به علاوه مطالبی که توسط اینجانب نگاشته و یا ترجمه گردیده اند را می خوانید.

هدف از ایجاد این بلاگ، ارتقا سطح دانش در حوزه های گفته شده می باشد.

با هم و در کنار هم یاد می گیریم. چشمک